ART / Lithographs / Litograph in colors 14598464
nr 1459 8464
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Björn Lindroth (1931-1999), Sweden. Signed, birds. Litograph in colors. Sheet: 45x58cm, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, fåglar. Färglitografi. Bladets mått: 45x58cm, oramat löst blad
Björn Lindroth, Swedish painter, born 1931, dead 1999.
600
SEK 300
Monday April 4 2022
at 20:16:01
2/4 08:44:53
Björn Lindroth
Read more about Björn Lindroth